Çanakkale-Çan doğumluyum. Yüksek öğrenimime Manisa Celal Bayar Üniversitesinde Büro Yönetimi bölümü ile başladım. Devamında 18 Mart Üniversitesi İşletme bölümü ile tamamladım.

Gayrimenkul Sektörüne 2012 yılında kurumsal bir markada giriş yapıp 5 yıl deneyim kazandıktan sonra, kendi markam olan ARTI GAYRİMENKUL 'de 4 yıl çalışmaya devam ettim. 2020 Aralık ayı itibarı gelişen ve değişen dünya koşullarına ayak uydurarak markamı Gayrimenkul 'de Dünya devi olan ERA markasıyla birleştirme kararı aldım.

Türkiye'nin manevi başkenti olan Çanakkale'de genç, dinamik ve enerjik ekibimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor olacağım...

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT-TİCARİ

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • ERA CONNECT BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ ONLINE 21-26 ARALIK (Şehirdışı)
 • Focus Eğitimi ve BUSINESS PLANNING Online 25-30 Ocak

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • SÜHEYLA ORTAN - 15/02/2021

  Evimizi çok kısa sürede istediğimiz fiyata sattı. İşinde çok başarılı güler yüzlü Burcu hanıma her şey için çok teşekkür ederiz bundan sonra bütün emlak işlerimiz ondan sorulur..

 • SALİHA YILDIZ - 15/02/2021

  Burcu Hanım bizi ev sahibi yaptı her şey için teşekkür ederim. tanıştığıma çok memnun oldum başarılar dilerim.

 • SERKAN AYDIN - 03/02/2021

  Burcu hanımdan ev aldık uzakta olduğumuz için kiralama işlerini de ona bırakıp gittik gözümüz hiç arkada kalmadı bize çok düzgün kiracı da buldu çok teşekkür ederiz.

 • SEMRA YILMAZ - 03/02/2021

  Burcu Hanıma telefonla istediklerimizi anlatıp Çanakkale'den bir daire almak istediğimizi belirttik aradan çok geçmeden kendisinden haber geldi istediğimiz evi bulduğunu söyledi hemen gidip baktık sadece istediğimiz değil istediğimizin çok çok üstünde bir daireyle karşılaştık ve hemen tapu işlemimizi hallettik kendisi çok hızlı ve istenileni çok iyi anlıyor :) mutlaka tanışmalı ve çalışmalısınız... Tekrar teşekkürlerr Burcu hanım

 • VAHİT DURAN - 22/01/2021

  Burcu hanım dairemi her zamanki gibi çok kısa sürede kiraladı ben hiç bir şeyle uğraşmadım. Kendisiyle uzun zamandır çalışıyorum başarılarının devamını diliyorum.

 • RİTA PAKLAR - 08/01/2021

  Burcu hanıma İstanbul'dan telefonla ulaşıp tanıştık. Bizim çok şirin bir yazlık sahibi olmamıza vesile oldu. İşlemler sırasında gereken tüm kolaylıkları büyük bir hızla gerçekleştirdi. Süremiz çok kısıtlı olmasına rağmen işlemlerimizi hemen halledip İstanbula döndük. Evimizin satış sonrası işlemlerinde de çok yardımcı oldu. Yabancı bir şehirde olmamızdan dolayı gerek usta, gerek abonelik işlemlemlerimizi biz olmadan halletti. Güzel bir dostluk bağı oluştu aramızda bundan sonrası için kendisine başarılar diliyorum ve hayatınıza artı katmak istiyorsanız Burcu Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum... sevgiler