Portföy İşlem Hızı
9,2

Merhabalar,

Gayrimenkul Danışmanınız, ERA TEXAS Ofisi İşletmecisi (Broker/Owner) Serkan Güven ben.1971 Kozaklı doğumluyum ve uzun yıllardan bu yana İzmir’de yasamaktayım.

Yaklaşık 12 sene kadar Amerika Birleşik Devletleri, Texas Eyaleti'nin Houston şehrinde yaşadım. Houston Üniversitesi Finans Bölümü 4 yıllık Lisans Mezunuyum.Yurt disinda bulundugum surecte farklı isler ve farklı firmalarda calıştım öğrencilik yıllarımda.Fedex, Dominos Pizza, Solidarity Construction LLC, BOA, bunlardan sadece bir kaçı.

2016 yılında, zaten yıllardır yaşamış olduğum şehrime, güzel İzmir’e geri döndüm. 2021 senesinde Master Türk Grup Şirketlerinden Coldwell Banker ile başladığım Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerime ERA TEXAS GAYRIMENKUL ‘de devam etmekteyim. ERA, MASTER TURK Grup şirketlerinden bir diğeri ve gayrimenkul sektörünün oncusu, an itibariyle 50 yıllık bir geçmişe sahip ve 6 kıtada hizmet sunan, alıcı ve satıcıları güvenli bir platformda bir araya getiren dev bir organizasyon.ERA TEXAS olarak bu çatı altında yer almaktan ve sizlere hizmet sunmaktan guruluyuz.

******************

Saygı ve sevgilerimle..

Serkan J. Guven

UZMANLIK ALANLARIM

Arsa-Arazi-Luks Konut-Proje-Ticari Mulkler

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • İZMİR AMP EĞİTİM VE KOÇLUK PROGRAMI 11-14 ARALIK 2023
  • 29-30 OCAK 2024 TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA EĞİTİMİ
  • EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ 19-20 ŞUBAT 2024 İZMİR