OFİS HAKKINDA

ERA Sky Gayrimenkul ; Alanında uzman, deneyimli ve güçlü kadrosuyla Bursa’da…

Uzmanlık Alanlarımız; İş yeri satışı / kiralanması, lüks konut satışı / kiralanması, proje satışı ve müşteri memnuniyetinde çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz . Gayrimenkul danışmanlarımız uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler alarak sizlere daha iyi hizmet vermek için üstün çaba sarfetmektedirler. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul danışmanları ekip halinde sonuç odaklı çalışarak, bu hizmetleri verirken %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimser.

ERA SKY Gayrimenkul kendi vizyonuna uygun, sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, işinin geliştirilmesi adına tüm eğitimlere katılmayı hedefleyen, etik anlayışı, danışmanları ile birlikte hizmet üreten çalışma faaliyetlerini birincil görevi kabul eder. Sektördeki faaliyetlerin genelini yakından takip ederek güncel ve yenilikçi konuları sürekli gözden geçirerek kaliteli hizmet vermeyi benimser.

ERA SKY Gayrimenkul hedeflerine ulaşabilmek için kısa ve uzun vadeli olarak planlarını belirleyerek sonuç odaklı, aylık ve yıllık planlamaları doğrultusunda hareket eder. Bu planlama sürecinde hedefi gayrimenkul ve inşaat sektöründe bulunan tüm kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı yapabilmektir.

ERA SKY Gayrimenkul olarak iş potansiyelimiz sayesinde firmaların ve şahısların gayrimenkul alım ve satımına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir yuva sahibi yapmaktır.


Ofisle İletişime Geçin

Odunluk Mah. Akademi Cad. Zeno Business Center No:2 D/C İç Kapı No:35 Nilüfer / Bursa

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Owner : Suat Kaya

    Saygılı kibar çok beyefendi bir insan.Profesyonelliğin yanında bu yazdıklarımda olunca iyi bir profil resmi ortaya çıkıyor.Kutlarım

    Ziya Şaylı - 22/10/2021