Portföy İşlem Hızı
9,4

Gayrimenkul Bizden Sorulur

1963 Ankara doğumluyum. Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra 1984 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Yüksek Teknisyenliği bölümünden mezun oldum ve iş hayatına atıldım.

30 yıl boyunca çalıştığım bilgi sistemleri ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerin satış ve pazarlama bölümlerinde üst düzey yönetici olarak edindiğim tecrübelerimi gayrimenkul sektörüne aktarmak amacıyla COLDWELL BANKER Meta Gayrimenkul ile çalışmaya başladım.

1 Haziran 2023 itibariyle ise bölgenin en profesyonel ve kurumsal gayrimenkul firması ERA Unique Gayrimenkul çatısı altında danışman olarak hizmet vermeye devam edeceğim.

Tek amacım tüm alım, satım ve kiralama süreçlerinde profesyonel, samimi ve şeffaf bir yaklaşımla, planlı ve doğru pazarlama stratejileriyle en kısa sürede sonuca ulaşmak.

Sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmek dileğiyle.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Zekeriyaköy Uskumruköy Maden Kısırkaya Demirci

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • 13 - 14 Mayıs 2024 - Kişisel Markalaşma Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Mir Mehmet - 06/12/2023

  Cem Bey kiralama sürecinde oldukça kibar nazik sabırlı ve özel isteklerimizde dahi oldukça yardımsever biri olarak bizimle ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

 • LEVENT KAZIM OGUZ - 06/12/2023

  Ev arayisimiz sirasinda Cem Bey le karsilasmak bizim icin gercekten buyuk şans oldu. Genelde onyargili yaklastigim kafamdaki "emlakci" profilinin aksine gercek bir danisman, problem cozucu ve kibar biriyle isbirligi yapmaktan cok mutluyun. Cem Bey e sonsuz tesekkurler.

 • Hayrettin Sözeri - 14/11/2023

  Cem Bey, ben ve aileme isteklerimize uygun evi seçmemizde tüm profesyönelliği ile yardımcı oldu. Bizleri doğru yönlendirmesi, işbilirliği, dürüstlüğü ve güvenilirliği sayesinde kızım şimdi tam istediği gibi bir eve sahip. Cem Bey ile çalışmak bizler için çok keyifliydi. İstanbul’da kapısını her zaman çalabileceğimiz böyle bir emlak danışmanına sahip olmak bizlere son derece güven veriyor.

 • Halide A. - 14/11/2023

  Zekeriyaköy’de bulunan dairemi Cem Bey’in danışmanlığıyla istediğim fiyata satabildim. Kendisi emlak konusunda bence bir çok konuya hakim ve ayrıca güvenebileceğiniz İstanbul’da nadir emlakcılardan biri. Hassasiyet gösterdiğim tüm konular kendisi tarafından dikkatle yerine getirildi. İnce ve profesyonel davranışı istediğim bir satışı gerçekleştirdi. Siz de aynı başarıyı yaşamak isterseniz bana göre doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim.

 • Asit sharma - 09/11/2023

  Cem is one of the most professional and helpful real estate professional I have worked with. He understood our requirements. Short listed the right properties for us. And was very understanding of our needs. All through the contract signing phase he was very transparent and guided us well. Even after the signing - he stayed in touch with me and is always available for any help. I would highly recommend him.

 • Ceren Yilmaz - 09/11/2023

  Cem Bey ile Etiler'de henüz tamamlanmamış bir projede ev kiralayabilmek için çalışma fırsatı buldum. Bir kiracı adayı için oldukça riskli bir süreç olduğunu öngörebilirsiniz. Kendisi son derece profesyonel, gerçekçi ve ev sahibi ile ortak çözümler üretme konusunda son derece dikkatli bir profesyonel. Bu nitelikleri sayesinde uzun vadeli anlaşmalara olanak sağlıyor ve zorlu süreçlerde iç huzuruyla doğru kararlar almanızı destekliyor. Şu an evimde 5 aydır yaşıyorum ve her şey oldukça iyi gidiyor. Süreç boyunca çok yardımcı oldu, her zaman ulaşılabilirdi ve pozitif bir yaklaşım sergiledi. Bu vesileyle de kendisine tekrar teşekkürlerimi iletmiş olayım.

 • Lucas Bellieud - 07/11/2023

  Cem has assisted us in our relocation to Istanbul and has been of great help in the whole process. He has a in depth knowledge of the market, and helped us to find the right solution, with great patience and dedication. I strongly recommend him

17.500.000 ₺
Satılık
8.950.000 ₺
Satılık
39.500.000 ₺
Satılık
22.000.000 ₺
Satılık