MELİKE KÖSEOĞLU

Gayrimenkul Danışmanı @ERA PLATINUM
Portföy İşlem Hızı
9,4

1976 İzmir doğumluyum.

İlk orta ve lise eğitimimi İstanbulda tamamladıktan sonra , Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldum.

Üniversite hayatımı tamamlarken bir taraftanda çalışma hayatının içinde buldum kendimi. 2 yıl Sarar Toyota Plaza da Müşteri Hizmetleri ve Halkla İlişkiler , 4 yıl Şişecam Camiş Ambalaj Fabrikasında Yönetici Asistanlığı yaptım.Daha sonra Eşimin işi nedeni ile İzmire yerleştim. 8 yıl Mimarlar Odası Halkla İlişkiler görevini üstlendim ve 6 yıl tanınmış bir spor firmasının franchise şubesini işleterek girişimci ruhumu keşfettim .

İki çocuk annesi olmanın sorumluluğu ile 2016 yılında çalışma hayatıma ara verdim. 2021 yılının son aylarında tekrar çalışma hayatıma Era Platinum markası ile Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışma hayatına döndüm.

2021 yılında İzmir Bostanlıda faaliyete başlıyan Era Real Estate Platınum Gayrimenkul ofisimiz sizlere Konut, Lüks Konut, Ticari Gayrimenkul ve Arsa yatırımlarınızda hızlı çözüm sağlamak için hizmetinizdedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Lara Bahce - 24/04/2024

    Melike Köseoğlu hanıma çok teşekkür ederiz. Çok kısa sürede evimizi çok içimize sinen bir çifte kiraya verdik sayesinde. Emeklerine sağlık!

  • Münevver Koçer - 21/02/2024

    Evimizin kiralanması sürecinde, Melike Köseoğlu hanıma isteklerimizi bildirdik. Bizim istek ve seçeneklerimizi titizlikle dikkate alıp, bizden daha titiz ve dikkatli çalışması sayesinde, tahminimizden daha kısa sürede ve iki tarafın da memnuniyeti ile sonuçlanan kiralama işlemi için çok teşekkürler.

3.900.000 ₺
Satılık
3.500.000 ₺
Satılık
2.700.000 ₺
Satılık
5.150.000 ₺
Kiralık