1989 Balıkesir doğumluyum. Öğrenim hayatımı Balıkesir'de tamamladım. Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, Antrenörlük Eğitimi mezunuyum. 11 yıllık futbol kariyerimden sonra üniversitenin ilk yıllarında tenise yöneldim. Üniversite'den sonra bir süre Zekeriyaköy Tenis Kulübü'nde antrenörlük yaptım.

Küçük yaştan itibaren aile işletmemizde mağaza yöneticiliği yaptım. Bu dönemde satış, pazarlama ve insan ilişkileri konusunda eğitimler aldım ve uygulama alanında da tecrübeler kazandım. Çağımızın mesleği olan gayrimenkul danışmanlığı son yıllarda ilgimi çekiyordu. 2015 yılında aile işletmemizi bırakarak gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. Yaklaşık 7 yıllık danışmanlık serüvenimin ardından ofis açma kararı aldım.

Gayrimenkul ile ilgili sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli eğitimler alıyor ve çok çalışıyorum. Siz de işinizi şansa değil; işini iyi bilen bir profesyonele bırakın...

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Atatürk

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Milyonerden Milyonere 29-30 Kasım 2023 Balıkesir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Musa gökçe - 21/06/2023

  İlk görüşmemizden son işlemi yapana kadar,günümüzde herkezin ihtiyacı olan dürüst İlkeli ve ahlaklı tutumun için çok teşekkürler. Başarılar diliyorum

 • ilkan Bulut - 21/06/2023

  Doğan ile bir satış işlemimizi daha sorunsuz hallettik. Zorlu bir süreçti aradaki bazı tatsız durumlar sebebiyle ama Doğan doğru süreç yönetimi ile olabilecek en düzgün şekilde halledilmesi için gerekli desteği sundu.

 • Selahattin morkoyun - 08/05/2023

  Doğan bey işinin uzmanı güvenilir va çok yardımcı olan biri. Kendisine ben ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.

 • ilkan Bulut - 03/02/2023

  Doğan ile uzun yıllardır çalışıyoruz, her seferinde aynı istikrarlı ve disiplinli çalışma prensibi ile hizmet kalitesini sürdürmekte. Satış veya kiralama süreci boyunca, öncesi ve sonrası fark etmeksizin sunduğu destek ve hızlandırdığı işlemler ile büyük rahatlık sağlamakta mülk sahipleri ve kiracı/satın alan taraf adına.

4.500.000 ₺
Satılık
9.750 ₺
Kiralık
8.500 ₺
Kiralık