OFİS HAKKINDA

7 yıllık tecrübemiz ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte,

İzmir ve ilçelerinde tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için

Alım, Satım, Kiralama ve Değerleme konularına destek olmak için buradayız.

VİZYONUMUZ

Era Real Estate etik kurallarına bağlı olarak, profesyonellikten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, Era Real Estate Platinum ofisinin örnek danışmanları ve ofis kadrosu, ofis işleyişi ile birlikte ofisimizin zirvede kalmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ

En güvenilir,

En eğitimli,

Teknolojiyi iyi düzeyde kullanabilen

En iyi ofis yönetimi ile

Gayrimenkul Profesyonellerinin Emlak danışmanlığı mesleğini toplumda saygın bir yere kavuşması yolunda ilerlemek.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Cansu Kuş

  Kiralama konusunda bize çok güzel yardımları oldu.İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

  Ezgi Şahbaz - 26/11/2023
 • Danışman : Cansu Kuş

  İşine olan özen ve hakimiyet inanılmaz....bize denk geldiğiniz için gerçekten çok memnun olduk....ilgi ve alakanıza çok ama çok teşekkür ederim

  Bilge yavuz - 23/11/2023
 • Danışman : Cansu Kuş

  İlgi alaka tebessüm daha ne olsun çok teşekkür ederim....

  Bilge yavuz - 23/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Ev alım sürecimi kolaylaştıran, bilgisi, güler yüzü ve çözümcü yaklaşımı ile tam olarak hayalimdeki yeri bulmama yardımcı olan Bahar Hanım'a buradan da teşekkürlerimi iletmek isterim. Ev almak ya da satmak istiyorsanız güveneceğiniz doğru kişiyi buldunuz. Gözünüz kapalı tüm süreci ona emanet edebilirsiniz.

  ASLI ÖZTÜRK - 15/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Yaklaşık 15 ay önce Demirköprü tarafında aldığım daire için fazlasıyla emek harcadınız. Aldığımız mülk kısa zamanda değer kazandı. İlgi alakanız için çok teşekkür ederim.

  Kıvanç Dağ - 03/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Ev alma sürecimde ihtiyaçlarımı ve isteklerimi anlayıp bu süreyi çok keyifli bir şekilde tamamlamamı sağladığınız için çok teşekkür ederim.çok içten ve samimi bir süre geçirdik. Güvenilirliğiniz için çok teşekkür ederim 🙂

  Yasemin Açıkalın - 03/11/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Her konuda yardımcı oluşu ve titiz çalışmalarının yanında çözüm odaklı ilerleyebildiği için teşekkür ederiz.

  Nida keske karahan - 02/10/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım ile Altıntaş bölgesindeki bir daire yatırımı vesilesiyle tanıştık. Daireyi almaya karar verme ve satış sürecinde dürüstlüğü, profesyonelliği, güleryüzü, yardımseverliği, problem çözme becerisi ve hiç bitmeyen enerjisi ile bana çok yardımcı oldu. Funda hanım ayrıca satış sürecinde öngöremediğimiz bazı ciddi pürüzleri ile hem alıcı hem satıcı için ortak bir zeminde en uygun çözüme ulaştırmayı başardı. Daha önce TR'de bir çok emlak danışmanı ile çalıştım ve Funda Hanım şu ana kadar çalıştıklarım arasında tartışmasız açık ara ile en iyisi. ERA Gayrimenkul'e de böylesine değerli bir emlak danışmanını bünyelerinde bulundurdukları için teşekkür ederim.

  Yusuf Cem Kaplan - 27/09/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanım,Danışmanımız olarak ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

  Şükran Üzel - 14/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  İzmir'deki evimizi kiraya verirken kendisi ile tanıştık. İnanılmaz yardım sever ve profesyonel bir insan. Gerek evin müşteriye hazır hale getirilmesinde, gerek ise mevcut problemlerin giderilmesinde çok başarılı ve pratik. Kendisine çok teşekkür ediyor ve iyi ki tanışmışız diyorum.

  Murat Küngil - 10/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Çok istediğim evi satın alma sürecimin uzun ve karmaşık yolculuğunda son derece profesyonel ve titiz çalışmasının yanısıra anlayışı, güven veren iletişimi, desteği ile güleryüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen; baştan sona gerekli tüm işlemlerin sorumluluğunu üstlenerek eksiksiz ve hızlıca halleden danışmanım Funda Hanım'a en büyük teşekkürü borç bilirim. Bundan sonrasında gayrimenkul işlemlerimde şüphesiz kendisiyle irtibat halinde olacağım. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum.

  Elif kurşunlu - 07/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanımla daire alımı vesilesiyle tanıştık. İyi niyetli, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımıyla hem aldığımız hizmetten memnun kaldık hem de dost edinmiş olduk. Gayrimenkul ile ilgili tüm işlerimizde önceliğimiz kendisidir.

  Emrah Akpınar - 20/07/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanımın güleryüzü ve her daim ulaşabildiğim için işgisinden dolayı teşekkür ederim

  Dilber G - 04/07/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Köşe Çatkın hanımın ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Hürdoğan Saraçoğlu - 21/06/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Zor günümüzde eşime göstermiş olduğu ilgiden ne kadar memnun olduğumu belirtmeliyim yol göstericiligi ve yardım severligi tartışılmaz bizleri tanımadıgı halde bizimle hep ilgilendi daire kiralama işi sonuçlanana kadar takipçisi oldu memnun olmamak mümkün değil başarılarınızın devamını dilerim Allah mahçup eylemesin saygılar.

  Özcan Saçan - 16/06/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Evimizi kiraya vermek için Funda hanım ile tanıştık. İşini bu kadar mükemmel yapan emlak danışmanı ile ilkkez karşılaştık. Eşim ve ben bize gösterilen ilginin dışında, bulduğu kiracıya olan güveni tesis etmede de çok başarılı olduğunu gördük. Teşekkürler Funda hanım,iyi ki sizle tanışmışız. Sağlıklı kalın,iyi işler diliyoruz.

  Esat TOY - 12/06/2023
İzmir / Menemen menemende satılık 1+1
1.700.000 ₺
Satılık
7.750.000 ₺
Satılık
29.000 ₺
Kiralık
5.000.000 ₺
Satılık
3.950.000 ₺
Satılık
14.700.000 ₺
Satılık