OFİS HAKKINDA

7 yıllık tecrübemiz ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte,

İzmir ve ilçelerinde tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için

Alım, Satım, Kiralama ve Değerleme konularına destek olmak için buradayız.

VİZYONUMUZ

Era Real Estate etik kurallarına bağlı olarak, profesyonellikten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, Era Real Estate Platinum ofisinin örnek danışmanları ve ofis kadrosu, ofis işleyişi ile birlikte ofisimizin zirvede kalmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ

En güvenilir,

En eğitimli,

Teknolojiyi iyi düzeyde kullanabilen

En iyi ofis yönetimi ile

Gayrimenkul Profesyonellerinin Emlak danışmanlığı mesleğini toplumda saygın bir yere kavuşması yolunda ilerlemek.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanımı iyi ki tanımışız ailecek bütün emlak işlerimizde bizlere danışmanlık sunmaya devam ediyor bu hizmetlerini özveriyi bizlerden esirgemediği için çok teşekkür ederiz bu başarılarını güzel düşüncelerini başka insanlarda katması dileğiyle iyi mesailer hayırlı ramazanlar

  İbrahim TEKKUŞ - 01/04/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım kiralık olan evimi çok kısa bi sürede çok güzel insanlara kiraya vermiştir.profesyonel ve özverili çalışmasından dolayı tebrik editor ve başarılarının devamını diliyorum.Herşey için çok teşekkür ediyorum.

  Sezgin uygun - 31/03/2024
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Mehmet bey çok kısa sürede titizlikle çok temiz insanlara evimizi kiraya vermemize yardımcı oldu çalışmlarındaki istikrar ve özenle bizi çok memnun etti gözünüz kapalı tercih edebileciğiniz bir firma ve ekibi teşekkür ederiz

  Ebru eryüzlü - 29/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım bir emlak danışmanında olması gereken hem profesyonel hem çözümcül yaklaşımıyla mülk satışlarımızda bize çok yardımcı oldu. Kendisi gece gündüz demeden işinin başında. Emlak piyasasının bu zor döneminde kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyduk. Çalşmaya da devam edeceğiz.

  Berna Tuna - 29/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Ev alırken şansımız Funda hanım gibi dürüst bir Gayrimenkul danışmanı ile karşılaşmamız bizim şansımız oldu.Kibar ve ilgiliydi, bize her konuda yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum 🙏☺️

  Melike - 21/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Kıymetli emekleri ve yardimlari için çok teşekkür ederiz.Tüm süreçlerde çok yakın ve hızlı bir şekilde yardımcı oldu. Harika iletişim harika bir diyalog muhteşem sonuç kendisi bizi çok iyi bir şekilde temsil etti

  CENK ERİŞİCİ - 19/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım işinde çok profesyonel, titiz, başarılı ve çok güvenilir, gözünüz kapalı gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz. Bizim kendi evimizin satışında ve annemin evinin kiralanmasında o kadar çok yardımcı oldu ki inanın tüm işlemlerinde çok titiz. Bundan sonra gayrimenkul alım satım ve kiralama işleminde arayacağımız ilk ve son kişidir. Ailemizinden biri oldu, ne zaman arasak derdimize derman oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Era Gayrimenkul şirketi böyle bir ekip arkadaşı olduğu için gerçekten çok şanslı çünkü Funda Hanım çok değerli biri. Herşey için çok teşekkür ederiz.

  Esra Özkurt Özkan - 15/03/2024
 • Danışman : Cansu Kuş

  Cansu Hanım sayesinde çok güzel bir daire kiraladım pozitif enerjisiyle ve tüm sorunlara çözümü, sorulara cevabı ile isinde gerçekten başarılı biri. Başarılarının devamını diliyorumm.

  Esra Şen - 12/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım; işinin gerekliliğini çok iyi bilen (hem alıcıyı iyi analiz eden hem de çalıştığı kurumu çok iyi temsil eden) bir temsilciydi. Fırat Bey aracılığı ile tanıştık ki, o da çok profesyonel biri. Era sırtınız yere gelmez vallahi🙏

  Oktay Katırcı - 09/03/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Nişanlım ile birlikte emlakçılar konusunda kötü deneyim yaşadıktan sonra yolumuz muhteşem bir şekilde Funda Hanım ile kesişti. İyi ki de kesişmiş. Sürecimiz boyunca bizimle büyük özveri ile ilgilendi. Çok nazik, kibar ve bir o kadar da işinin ehli bir hanımefendi. İyi ki yollarımız kesişmiş :)

  Gizem Oğuzhan - 04/03/2024
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Karaburun da olan yazılığımızın alt katını kiraya verilmesi için Mehmet beyle sözleşme imzaladık Kış ayı olmasına rağmen 10 gün içerisinde çok iyi bir tanıtım yaparak istenilen fiyata ve yasal sözleşmelerle evimiz kiraya verildi Kendisine güler yüzlü hizmeti , hem kiracıyı hemde ev sahibini koruyan tutumlarıından dolayı çok teşekkür ediyorum

  Yusuf Hitit - 10/02/2024
 • Danışman : Filiz Avcı

  Filiz hanım,konut kiralama sürecimizde pozitif ve hızlı çözümlerle yanımızda olduğunuz için size teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

  Gökçe Orhun - 08/02/2024
 • Danışman : Filiz Avcı

  Filiz hanım sayesinde uzun zamandır arayış içinde olduğumuz daireyi bulduk. İşini severek yapan, arayışınıznıza rehberlik eden sayılı danışmanlardan. Emlak arayışında Filiz hanıma güvenebilirsiniz.

  Deniz Erbalı - 08/02/2024
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Kendisini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan çok mutluyuz güleryüzü samimiyeti ve çözüm üreten bakış açısı sayesinde tüm işlemlerimiz çok kolay oldu teşekkür ederiz

  Müge Erdem - 28/01/2024
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Aldığımız hizmet ve güleryüzlü yaklaşımlarından,saygılı tutumundan çok memnun olduk istediğimiz özelliklere ait bilinçli bir çalışmayla kısa zamanda güzel bir daire sahibi olmamıza yardımcı olan Mehmet beyin iş hayatında başarıların devamını diliyorum.

  Alev nur karadag - 19/01/2024
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Dairemizin kiralanma aşamasında Mehmet Bey'den inanılmaz bir destek aldık . 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde evimizin eksik gördüğü unsurları bizimle paylaştı, bizzat kendisi ilgilenerek tamamladı. Her aşamada bizi bilgilendirdi. Sanki kendi evini kiralıyormuşcasına ince eleyip sık dokudu ve bu kısa süre zarfında bizi içimize sinen kiracılarımıza kavuşturdu. Çalışma azmine ve disiplinine hayran olmamak elde değil. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz.

  Deniz Bayman - 19/01/2024
 • Danışman : Cansu Kuş

  Cansu oldukça ilgili, çalışmasında özenli ve yardımsever biri. Evi tutarken halledilmesi gereken işleri hızlı ve düzgün bir şekilde yapmıştır. Müşteri memnuniyetine önem verdiği açıkça fark ediliyor. Bütün süreçler için kendisine teşekkür ediyorum. :)

  Melis - 15/01/2024
 • Danışman : Serap İnci Ay

  İlk günden ,dairenin satışına kadar verdiği güven ve ilgisi için,güleryüzü ve kiracılarımıza karşı nezaketi için teşekkür ederim.Başarıları daim olsun..

  Mehmet yıldırım - 02/01/2024
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Mehmet beyle satılık daire arayışında yollarımız kesişti. Ailesiyle geçirdiği bir Pazar günü olmasına rağmen, bize zaman ayırdığı için teşekkür ederiz. Mehmet bey, bize Abartmadan olduğu gibi yalın bir şekilde dairenin özelliklerini vs anlattı. Gerçekten çok ilgili, satış öncesi ve sonrası tüm bilgilendirmeleri hiç aksatmadan yaptı. Hem satıcı hem alıcı odaklı ortayı bularak ilerliyor. Tek amacı para kazanmak değil, gerçekten insan kazanmak ve sadece bir kerelik iş yapmak değil sürekli çalışabiliyor olmak. Ben cânı gönülden teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bol, bereketli satışlarınız olsun 🍀

  Fatma Pehlivanlar - 31/12/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda xanım İznirde, istedigimiz yerde iyi bir daire almağımıza ve yardımçı oldu, İşlerinde uğurlar dileriz ve teşekkürler.

  Rauf Namazov - 30/12/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  İlgisi, güleryüzü, verdiği emek ve en önemlisi güven ile son derece memnun olduğumuz gayrimenkul danışmanımıza teşekkür ederiz :)

  Miray sevgier - 29/12/2023
 • Danışman : Mehmet Kolcu

  Güler yüz hızlı hizmet ve anında çözüm için teşekkür ederim bir sonra ki adresimiz yine mehmet bey olacak

  Berkay varilci - 28/12/2023
 • Danışman : Serap İnci Ay

  İnci hanımı bugün tesadüf tanıdım ve ayni gün evimi gönlümden geçen gibi kiralamaya yardımcı olduğu için emeğine çok teşekkür ederim.

  Evren Pehlivan - 26/12/2023
 • Danışman : Serap İnci Ay

  Emlak ofisi danışmanı İnci hanımla çalışma şansını buldum. İlgisi ve alakası çok iyiydi. Her iki tarafı da koruyan ve gözeten şekilde çalıştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

  İsmail Berk Çilek - 26/12/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hnmı 1.5 yıldır tanıyorum. Bizim üç evimizin satışını gerçekleştirdi.İşlerini düzenli ve güvenilir bir şekilde yürütmekte olduğu gördük, kendisinden çok memnun kaldık. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Herşey için tşk ederiz. Mutlu seneler diliyorum.

  Şengül Çürük - 26/12/2023
 • Danışman : Cansu Kuş

  Kiralama konusunda bize çok güzel yardımları oldu.İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

  Ezgi Şahbaz - 26/11/2023
 • Danışman : Cansu Kuş

  İşine olan özen ve hakimiyet inanılmaz....bize denk geldiğiniz için gerçekten çok memnun olduk....ilgi ve alakanıza çok ama çok teşekkür ederim

  Bilge yavuz - 23/11/2023
 • Danışman : Cansu Kuş

  İlgi alaka tebessüm daha ne olsun çok teşekkür ederim....

  Bilge yavuz - 23/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Ev alım sürecimi kolaylaştıran, bilgisi, güler yüzü ve çözümcü yaklaşımı ile tam olarak hayalimdeki yeri bulmama yardımcı olan Bahar Hanım'a buradan da teşekkürlerimi iletmek isterim. Ev almak ya da satmak istiyorsanız güveneceğiniz doğru kişiyi buldunuz. Gözünüz kapalı tüm süreci ona emanet edebilirsiniz.

  ASLI ÖZTÜRK - 15/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Yaklaşık 15 ay önce Demirköprü tarafında aldığım daire için fazlasıyla emek harcadınız. Aldığımız mülk kısa zamanda değer kazandı. İlgi alakanız için çok teşekkür ederim.

  Kıvanç Dağ - 03/11/2023
 • Danışman : Begüm Bahar Mermerci

  Ev alma sürecimde ihtiyaçlarımı ve isteklerimi anlayıp bu süreyi çok keyifli bir şekilde tamamlamamı sağladığınız için çok teşekkür ederim.çok içten ve samimi bir süre geçirdik. Güvenilirliğiniz için çok teşekkür ederim 🙂

  Yasemin Açıkalın - 03/11/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Her konuda yardımcı oluşu ve titiz çalışmalarının yanında çözüm odaklı ilerleyebildiği için teşekkür ederiz.

  Nida keske karahan - 02/10/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Hanım ile Altıntaş bölgesindeki bir daire yatırımı vesilesiyle tanıştık. Daireyi almaya karar verme ve satış sürecinde dürüstlüğü, profesyonelliği, güleryüzü, yardımseverliği, problem çözme becerisi ve hiç bitmeyen enerjisi ile bana çok yardımcı oldu. Funda hanım ayrıca satış sürecinde öngöremediğimiz bazı ciddi pürüzleri ile hem alıcı hem satıcı için ortak bir zeminde en uygun çözüme ulaştırmayı başardı. Daha önce TR'de bir çok emlak danışmanı ile çalıştım ve Funda Hanım şu ana kadar çalıştıklarım arasında tartışmasız açık ara ile en iyisi. ERA Gayrimenkul'e de böylesine değerli bir emlak danışmanını bünyelerinde bulundurdukları için teşekkür ederim.

  Yusuf Cem Kaplan - 27/09/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanım,Danışmanımız olarak ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

  Şükran Üzel - 14/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  İzmir'deki evimizi kiraya verirken kendisi ile tanıştık. İnanılmaz yardım sever ve profesyonel bir insan. Gerek evin müşteriye hazır hale getirilmesinde, gerek ise mevcut problemlerin giderilmesinde çok başarılı ve pratik. Kendisine çok teşekkür ediyor ve iyi ki tanışmışız diyorum.

  Murat Küngil - 10/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Çok istediğim evi satın alma sürecimin uzun ve karmaşık yolculuğunda son derece profesyonel ve titiz çalışmasının yanısıra anlayışı, güven veren iletişimi, desteği ile güleryüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen; baştan sona gerekli tüm işlemlerin sorumluluğunu üstlenerek eksiksiz ve hızlıca halleden danışmanım Funda Hanım'a en büyük teşekkürü borç bilirim. Bundan sonrasında gayrimenkul işlemlerimde şüphesiz kendisiyle irtibat halinde olacağım. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum.

  Elif kurşunlu - 07/08/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanımla daire alımı vesilesiyle tanıştık. İyi niyetli, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımıyla hem aldığımız hizmetten memnun kaldık hem de dost edinmiş olduk. Gayrimenkul ile ilgili tüm işlerimizde önceliğimiz kendisidir.

  Emrah Akpınar - 20/07/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda hanımın güleryüzü ve her daim ulaşabildiğim için işgisinden dolayı teşekkür ederim

  Dilber G - 04/07/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Funda Köşe Çatkın hanımın ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Hürdoğan Saraçoğlu - 21/06/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Zor günümüzde eşime göstermiş olduğu ilgiden ne kadar memnun olduğumu belirtmeliyim yol göstericiligi ve yardım severligi tartışılmaz bizleri tanımadıgı halde bizimle hep ilgilendi daire kiralama işi sonuçlanana kadar takipçisi oldu memnun olmamak mümkün değil başarılarınızın devamını dilerim Allah mahçup eylemesin saygılar.

  Özcan Saçan - 16/06/2023
 • Danışman : Funda Köse Çatkın

  Evimizi kiraya vermek için Funda hanım ile tanıştık. İşini bu kadar mükemmel yapan emlak danışmanı ile ilkkez karşılaştık. Eşim ve ben bize gösterilen ilginin dışında, bulduğu kiracıya olan güveni tesis etmede de çok başarılı olduğunu gördük. Teşekkürler Funda hanım,iyi ki sizle tanışmışız. Sağlıklı kalın,iyi işler diliyoruz.

  Esat TOY - 12/06/2023