OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Tolga Arıkan

  Güleryüzlü seviyeli dürüst ve taraflar açısından adil, mesleğini dört dörtlük yapan Abi diğebileceğim bir insan tanıdım teşekkürlerimi iletiyorum ve meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

  Bayram madenci - 29/04/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Pendik'e taşınmak için Avrupa Yakası'ndan gelen biri olarak, Tolga Bey'in yardımları gerçekten değerliydi. İhtiyaçlarımı anlamak için zaman ayırdı ve iş yerime yakın, istediğim kriterlerde bir kiralık daire bulmam konusunda her adımda destek oldu. İşini titizlikle yürüttü ve en iyi seçenekleri sunmak için çaba gösterdi. Ayrıca, süreç boyunca iletişimde kalmak ve herhangi bir soruya cevap vermek konusunda son derece profesyoneldi. Onun yardımı sayesinde süreci sorunsuz geçirdim. Kendisine teşekkürlerimi sunarım ve gelecekteki emlak ihtiyaçlarım için kesinlikle tekrar çalışırım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Fatima - 24/04/2024
 • Danışman : Gülümser Otağ

  Sevgili Gülümser hanım, ilk olarak beni tel.aramanızda size karşı olumlu görüşlerim yoktu çünki okadar çok emlak uzmanları daha öncesinden beni aramışlardıki bende kendi dairemi kendim kiraya vereceğim gibi bir kanı oluşmuştu.ancak sizin ısrarlı mükerrer arayışlarınız ve benim önyargılarımı öğlesine terse çevirmeyi başardınızki bende en sonunda size bu kiralama işini şahsınızı severek vede güvenerek vermeye karar verdim. Sevgili Gülümser hanım işini başından sonuna kadar büyük bir sabırla vede güler yüzüyle bilgisiyle kiralama sürecini çok güzel profesyonelce yönetmiştir.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. sevgi ve saygılarımla

  haluk pars - 15/04/2024
 • Danışman : Gülümser Otağ

  Gülümser hanımdan kibarlığı yardımseverliğinden dolayı çok teşekkür ederim

  İlker şahin - 08/04/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  İkamet adresi İstanbul dışı ve mülkü İstanbul’da olan biri olarak emlak danışmanı seçiminde benim için en önemli husus karşılıklı güven ilişkisi idi. Tolga Bey, daireme kiracı adayı ararken kendi dairesi gibi özenerek ve her aşamada bana bilgi vererek süreci işletmiştir. Uyulması gereken prosedürlere uymuştur. Evrak işlemlerinde zoru kolaylaştırıp evraklarda hem mülk sahibine hem kiracıya karşı adaletli davranmıştır. İstediğiniz her an ulaşılabilir oluşu, isteklerinize ehemmiyet vererek onlara öncelik vermeside tarafımca takdir edilmiştir. Beyefendi ve kibar üslubu ile de iletişimi çok kolay biridir. Sürecin başından sonuna kadar hem bana hem kiracıma %100 destek vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim. Evinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

  Serpil Kadıoğlu - 05/04/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  İşim gereği pek çok ilde kısa dönem ev kiralamak zorunda kalıyorum. Bu konuda oldukça zorlanmaktaydım. Bu sefer Tolga Bey sayesinde bir günde istediğim gibi bir ev bulabildim .Hem anlaşma sırasında hemde sonraki dönem alakası için çok teşekkür ederim.birdahaki sefere ilk arayacağım kişi Tolga Bey olacak.

  AMAÇ GÜNDOĞAN - 29/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga bey çok efendi saygılı işini çok iyi yapan biri bu ikinci çalışmam kendisiyle ikiside cok çok ıyı gectı hersey için telekkürler🍀

  Yasemin karaca - 18/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga Bey ev bulma sürecimde doğru yönlendirmeleri, ilgi ve alakası ile bana çok yardımcı oldu. Bir gün gibi kısa sürede tam istediğim gibi bir daire kiralayabildim. Kendisine teşekkür ederim.

  Şenay Özgör - 15/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga bey Her şey için teşekkürler her seferinde olduğu gibi sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet aldım

  Aykut Yener Kavak - 15/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga Bey oldukça nazik, güler yüzlü ve kibar bir gayrimenkul danışmanı. Sormak istediğiniz her şeyi daha siz sormadan yanıtlayıp sorduğunuz her soruya da gayet açıklayıcı cevaplar veriyor. Kendisinden alacağınız hizmete kesinlikle güvenip memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz :)

  Özlem bilir - 01/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Öncelikle Tolga beyden çok memnun kaldım Her konuda beni bilgilendirdi güler yüzlü ve çok hızlı bir çalışma sonucu evimi kiraya verdi teşekkür ederim tolga beyle daha uzun yıllar çalışacağımı inanıyorum tebrik ediyorum çalışma hayatında başarılar diliyorum

  Kenan ömeroğlu - 01/03/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  En onemlisi Insana ve işine saygılı bir insan .İsini severek yaptığı belli ve hakkıni verebilmek icin en ince detayı bile atlamıyor.Cok iyi bir organizatör.İş ve işlemlerde hicbir sıkıntı ile karşılaşmadım.Hatta benim yapmam gerekenleri mesaj atıp bana yardimci olacak kadar düsünceli bir insan.Profosyonelligin otesinde insana yaptıgı iyi hizmetle mutlu olan bir insan.Kontrat imzalamak icin bizimle sabahın 7.30 da bulusup 2 saat yol gitme zahmetine katlanan yaptığı işi sonuna kadar takip eden sorumluluk sahibi bir beyefendi.Gözunüz kapalı güvenebilirsiniz.Bol şans diliyorum.Herkese tavsiye ederim.

  Sabriye Orman - 12/02/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga bey her konuda çok yardımcı oldu.Tertemiz bir ev kiraladık hic bir sorun yaşamadık.Evi kiraladıktan sonra ki aşamalarda da cok destekçiydi kendisine burdan bir kere daha teşekkür ediyoruz.

  ayşenur tunçay - 09/02/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Tolga Beyin ilgisi ve yardımları sayesinde şu anda oturduğum evi kiralayabildim. Kendisine akılda soru işareti kalmayacak destekleri için teşekkür ederim

  Mehmet Çağrı Mercan - 07/02/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Gayrimenkulumuzle kendi malı gibi ilgilendi kiralama sürecinde en hızlı şekilde sonuçlandırdı

  Erhan Mollaoğlu - 07/02/2024
 • Danışman : Tolga Arıkan

  Merhaba, Tolga bey sayesinde Beyaz Kent sitesinden evimizi kolaylıkla ve içimiz rahat kiraladık. Kendisine nezaket ve anlayışından dolayı çok çok teşekkür ederim🙏

  Füsun Çiçek - 06/02/2024
15.000 ₺
Kiralık
17.500 ₺
Kiralık
3.750.000 ₺
Kiralık
3.750.000 ₺
Satılık
7.500.000 ₺
Satılık
3.400.000 ₺
Kiralık
24.000 ₺
Kiralık
38.000 ₺
Kiralık